Kontakt

Naše kontakty

Ötödik Évszak Alumínium Szerkezet Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság
1211 Budapest, Csepel Ipari Park, Terelő u. 5/b
Tel: +36 1 203 4654
Mobil: + 36 20 935 8340
Mobil: + 36 20 928 4793
Fax: + 36 1 481 02 25
E-mail: info@otodikevszak.hu
Web: www.otodikevszak.hu
 

Výstavná sieň
Navštívte nás v ………………..vo výstavnej sieni zimných záhrad a okien, dverí, kde v životnej veľkosti Vám predstavíme naše výrobky na 250 m2. K nahliadnutiu sú rozličné strešné konštrukcie z rôznych materiálov a farieb, vetrolami, obvodové plášte, markízy, sklopné, posuvné, skadacie okná a dvere.

Výrobný závod
V našej 900 m2 výrobnej hale sa dá sledovať celý výrobný proces, môžete sa uistiť o tom, že naši zamestnanci sú odborne pripravení a náš strojový park a naše nástroje, kvalitné materiály sú zárukou, aby uspokojili všetky potreby a očakávania spojené s výrobou.

 

 


Ötödik Évszak Alumínium Szerkezet Gyártó Kft. nagyobb térképen való megjelenítése

Požiadajte o bezplatnú individuálnu ponuku!

k máte záujem o naše výrobky, prosím kontaktujte našu spoločnosť telefonicky, faxom, osobne, e-mailom alebo pomocou nášho formuláru. Naša ponuka je zdarma, obsahuje množstvo konštrukčných riešení, ľubovoľný výber okien a dverí a vizualizáciu.

Telefonicky
Denne čakáme Vaše telefonáty počas otváracej doby (pracovné dni 9-17 hod.), na mobile medzi 9-19 hodín.

Osobne
V našej výstavnej sieni v pracovných dňoch od 9 do 17 hodín čakáme Vašu návštevu. V príprade podrobnejšieho technického alebo finančného poradenstva prípadne ak plánujete návštevu mimo pracovného času, prosíme dohodnite vopred čas.

E-mail
Zapíšte niekoľkými vetami Vašu predstavu s kompletnou mierkou, prípradne jednoduchým náčrtom alebo fotografiou na našu e-mailovú adresu. Prosíme zadajte svoje telefonné číslo, aby kolegovia mohli objasniť prípradné otázky.

Dopytový formulár
Vyplňte všetky políčka prípadne ak nie ste si istý v niektorej mierke alebo v odpovedi, vynechajte políčko, naši kolegovia Vás pohladajú so vzniknutými otázkami. Ak je k dispozícii ručný náčrt alebo fotografia, prosíme pričleniť na správne miesto.

Miestne meranie
Môžete vyžiadať miestne meranie na celom území nášho štátu, bezplatne do …………….. km vzdialenosti od nášho strediska. V prípade vzdialenejšieho miesta, cena merania sa odpočíta z kúpnej ceny v prípade objednávky.

Poradenstvo, konzultácia
Naši kolegovia pri osobnom stretnutí v našej výstavnej sieni alebo u Vás poskytnú informácie o možnostiach výberu materiálu, formy, okien a dverí, farieb, tienenia, ako aj ohľadom odborných prác a povolení.

Meno * :
E-mail * :
Telefónne číslo:
Odkazy * :
Overovací kód * :

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.