Prečo / Garwin

Kvalita
Vďaka nemeckej výrobnej technológii každá strecha počas výroby v našej dielni – pred povrchovou úpravou – skonštrujeme na hotový produkt, preskúmame všetky uzly, profilové spojania a hrany. Spracovanie profilov prebieha výhradne podľa predpisov na strojoch v našej dielni, preto je možné zabezpečiť Vami aj nami očakávanú vysokú kvalitu.

Rozšírenie obytného priestoru
Naše zimné záhrady predstavujú plnohodnotnú obytnú funkciu, bez tepelného mosta, to znamená, že sa dajú vyhrievať aj vetrať. Vďaka priesvitnému povrchu preniká veľké množstvo svetla a tak zimná záhrada je najobľúbenejšou obytnou časťou domu.

Maďarský výrobok
Sro GARWIN používa pre svoje výrobky suroviny (hliníkové profily, sklá, gumené tesnenie, PVC profily), ktoré zaobstaráva od výrobcov z Maďarska a sú spracované v Budapešti. Týmto spôsobom naša firma na európskej úrovni vyrába 100% maďarský výrobok.

Profilový systém
Konštrukcie – aby boli trvanlivé – vyrábame z hliníka a umelej hmoty použitím viacerých profilových systémov. Vďaka tomu určite nájdeme najvhodnejší materiál, veľkosť, farbu, dizájn a tvar pre Vás.

Krátke dodacie lehoty
Vďaka našim zásobám v skladoch a nášmu profilovému systému, výroba môže byť realizovaná za 1-2 týždne.

Výstavná miestno
V Budapešti v našej výstavnej miestnosti môžete si pozrieť v životnej veľkosti naše zimné záhrady, vetrolami, obvodové plášte, markízy, sklopné, posuvné, skadacie okná a dvere rôznych veľkostí, tvarov a farieb.

Referencie
V krajine aj v celej Európe máme stovky referencií. Na našej webovej stránke a vnašich publikáciach možno nájsť výlučne fotografie našich konštrukcií.

Služby
Zavezujeme sa vykonať kompletné práce: meranie na danom mieste, grafikcý návrh, statické a energetické výpočty, povolenia, realizácia, zatienenie, odborné práce.

Estetika
Strecha zimnej záhrady a jej bočné steny by mali tvoriť jednotu, takže naša spoločnosť v každom príprade sa usiluje o túto harmóniu. Raster strechy a fasády je rovnaký, čiže osi strešného profilu bežia v profile osí bočných stien. Medzeri sú rovnaké na každej strane zimnej záchrady, strešné profily aj v prípade krajného rozponu sa stretnú v rovine, nie sú vyčnievajúce spoje, posilnenie.

Záruka
Naša spoločnosť dáva 2 ročnú záruku na konštrukciu, 5 rokov na sklo, na hliníkové profily dáva 10 rokov proti hrdzaveniu a na polykarbonáty 10 ročnú záruku na odolnosť voči poveternostným vplyvom.

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.