Pokrytie bazénov, mobilné zimné záhrady

Mobilné zimné záhrady v lete sú ako kryté terasy, v zime spájajú prednosti dobre izolovaných izieb s veľkými
sklenými plochami. V lete má funkciu markízy, v zime zimnej záhrady. Zimná záhrada môže byť realizovaná
rámovou konštrukciou strešnej konštrukcii a demontovateľnými bočnicami ktoré sú medzi stĺpmi. Demontovanie bočných stien má dve hlavné verzie: Nákladovo efektívne riešenie je opraviť dištančný stĺpik z hliníka alebo PVC rámami na ktorý môže byť umiestnené okno alebo dvere. Rámy sa dajú odstrániť po uvolnení zo sklenených lamiel, po uvolnení skiel a nakoniec po vykrútení upevňovacích skrutiek. V zime tie isté procesy je potrebné urobiť v opačnom poradí. Nevýhodou tejto konštrukcie je, že niektoré práce vyžadujú špecializované odborné znalosti dvakrát ročne. Dokonalé bočné steny mobilnej zimnej záhrady sú postavené s hliníkovými posuvnými dverami. Tieto krídla sa pohybujú po hliníkových koľajniciach v závislosti na prevedení s 50-80%-ným otvorením bočných stien.

V letnom období sú všetky posuvné dvere vyberatelné a otvor je 100%-ný. Vyzdvihnutie nevyžaduje profesionálnu alebo inštaláciu prácu, je nutné ostrániť zábrany na vyzdvihnutie a tým sa dajú krídla jedným pohybom vybrať. Vzhľadom k tomu, že sklo nie je nutné oddelene obsluhovať riziko rozbitia skla sa minimalizuje aj pre laikov. Medzi zimnou a letnou inštaláciou krídel netreba ich znovu nastaviť, tým sa minimalizuje doba inštalácie na jednu minútu na každé krídlo.
Zimná záhrada s veľkými otvárateľnými bočnými stenami: Často naši zákazníci hladajú mobilné zimné záhrady, pretože si mylsia, že zimná záhrada je uzavretá konštrukcia s miernou otváratelnosťou. Po zoznámení sa naši klienti často menia svoje stanovisko a prídu na to, že dokonale postačuje napojenie na záhradu s bočnými stenami otvorenými na 50-80%, bez skonštruovania. Na to sú ideálne zimné záhrady so štruktúrou skladacích alebo posuvných dverí bočných stien.

Medence fedés, télikert

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.