Cenová ponuka zimných záhrad

Cenová ponuka zimných záhrad

Celosklenená časť stavby, projekcia zimnej záhrady v každom príprade prebieha podľa individuálnych hľadísk. V súlade s tým – ako je to v prípade auta – je ťažké povedať konkrétnu obstarávaciu cenu. Závisí od materiálu konštrukcie, formy, povrchovej úpravy, farby, dverí a okien, veľkosti, tvaru, štýlu

V prvom rade obstarávaciu cenu ovplyvňuje veľkosť a tvar strechy. Stojí zamienku, že väčšia zimná záhrada je rozhodne lacnejšia, ako menšia, lebo má rovnaký počet uzlových bodov a rohov.

Materiál konštrukcie výrazne ovplyvňuje náklady. Moderne zimné záhrady sú postavené s hliníkovým strešným a fasádnym systémom. Nákladovo efektívnejšie riešenie je, keď bočné steny sú z PVC konštrukcie, ale strecha je hliníková.

 

Dobre fungujúce zimné záhrady majú vhodné vetranie, teda majú vhodný počet dverí a okien. Pri požiadavke bočné steny sa dajú otvárať až do 60-80% so správnymi skladacími alebo posuvnými systémami. Cenu nákladu ovplyvňujú aj takéto okná a dvere.

Cenu konštrukcie ovplyvňuje aj povrchová úprava, totiž pri PVC konštrukcii môže príplatok dosiahnuť 40-50%, keď štandardnú bielu farbu nahradí iná farba alebo drevený dekor. Pri hliníkovej konštrukcii za RAL farby neplatíte príplatok, ale za drevené vlákno počítame približne 15% príplatku.

Stále častejšie sú požiadavky na trojvrstvové zasklené terasy. Samozrejme aj to prináša k dodatočným nákladom v provnaní s dvojvrstvovím zasklenením v prípade nosnej konštrukcie.

Žiadajte bezplatnú cenovú ponuku, v ktorej naší kvalifikovaní kolegovia navrhnú niekoľko technických a výrobných metód, po vhodnej cenovej kalkulácii.

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.