Poskytované služby

Energetické výpočty

Energetik stavebný inžinier za danú cenu vypočíta stratu a prínos teploty, vykurovanie alebo ochladzovanie zimnej záhrady, vetrolamu, či inej konštrukcie. Môže pripraviť aj celkové energetické osvedčenie danej alebo neskôr postavenej budovy.

Statické výpočty

Rozmermi neštandardné, jedinečné, rozlohou veľké alebo podľa špeciálnych požiadaviek postavené zimné záhrady alebo iné konštrukcie zmeria a ich statické výpočty a kontroly realizuje skúsený statik.

Grafický návrh

Pomocou 3D vizuálneho programu si aj laik vie jednoducho vybrať z rozličných možností tú, ktorá je najvhodnejšie pripojiteľná k danej časti budovy.

Povolenie

Skúsení stavebníci naši partneri za poplatok Vám vybavia povolenie stavby zimnej
záhrady. Poznajú používané profily ich výrobu a svojrázny rozmer, preto vypracovanie plánov a získanie ich
povolenia na výstavbu sa časovo minimalizuje.

Poradenstvo

Naši odborníci na mieste merania poradia ohľadne ponúkanej formy konštrukcie a výberu použiteľných otvorov. Poukážu na prípadnú rekonštrukciu daného miesta, neskoršieho zaclonenia.

Odborné práce

Stavbyvedúci kolega rád zabezpečí odborné práce potrebné pri stavbe objednaných konštrukcií: odstránenie stavby, malovanie, betonáž, murovanie, dláždenie, drevostolárske a tesárske práce.

Meranie na danom mieste

Náš spolupracovník na mieste zmeria približné rozmery, zistí požiadavky klienta, aby určil primeranú cenovú ponuku. Oboznámi ho s osobitosťami našej firmy, s používanými profilovými systémami. Podľa potreby poskytne aj poradenstvo.

Výroba

Konštrukcií sa uskotučňuje vo vlastnej dielni, kde naši odborníci pracujú na strojoch vyhovujúcim nemeckým predpisom. Výroba sa neuskutučňuje cudzími partnermi, je garantovaná krátka doba dodania a flexibilita pri prípadných zmenách.

Doprava

Objednané výrobky prevážame na určené miesto vlastnými nákladnými autami. Zabezpečíme tak včasný príchod a dokončenie prác v dohodnutom termíne.

Kivitelezés

Realizácia: montáž na mieste realizujú naši pracovníci, tým sa zabezpečí, aby pri montáži bol prítomný aspoň jeden pracovník z výroby. Zaručíme tým presnosť a bezchybnosť prác.

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.