Systém zimných záhrad

Naša firma používa rôzne strechy skleníka a fasádne systémy podľa požiadavky zákazníka na tepelné izolácie,
svojráznosť miesta, finančné možnosti. Všetky nami predávané strechy zimných záhrad a bočných stien splňajú
najvyššie kritériá technické aj modernej architektúry. Všetky konštrukcie sú bez tepelného mostu, priestor sa dá
vykurovať a môže byť premenený na plnohodnotný obytný priestor.

Strešný systém

Najvýznamnejšia časť zimných záhrad – technicky, tvarovo a finančne – je stresný systém. Okrem toho, že drží
sklenenú časť strešnej konštrukcie, musí odolávať normou požadovanému zaťaženiu snehom a vetrom, tesnenie musí byť vzduchotesné a vodotesné v 40 stupňovej letnej horúčave, aj v -20 stupňovom zimnom období.

Túto schopnosť musí mať každá strecha zimnej záhrady, ale ak použijeme tento strešný systém, môžeme si byť istý, že vytvorenie profilového systému predchádzal vážny a rozsiahly inžiniersky výskum, čiže drenáž (kanály) je súčasťou väznice uzla, stenné predvolené profily sú vhodne pripojitelné k rozličným typom stien s izoláciou, aj zložitým strešným formám zaručuje vopred premyslené prefabrikované uzly, ktoré zaručujú dlhotrvajúcu riadnu tepelnú izoláciu, hydroizoláciu.

Strešný systém zaisťuje okrem vyššie uvedených podporu konštrukcie zimnej záhrady s presklenými stenami aj stabilitu konštrukcie. Snažme sa, aby akákoľvek výstavba zimnej záhrady bola súčasťou strešného systému, nie - hoci aj prostrednictvom šikovného zámočníka - zvarená jednoduchšia konštrukcia.

Naša spoločnosť vyrába a predáva dva typy strešných systémom:

WG strešný systém hliníkový s prerušeným tepelným mostom zimnej záhrady | Synseal-hliník PVC strešný systém
 

Priečelné systémy

Bočné steny a otvory zimných záhrad sú postavené z priečelových systémov. V prípade zimných záhrad s prerušeným tepelným mostom sú dva typy: pomocou okenných profilových systémov alebo opláštením bočných stien. Je dobre vedieť, že systémy okenných profilov sú v podstate na vyplnenie otvorov, ktoré fungujú na dodávku vetrania alebo na dopravu, obvykle medzi 4 stenami. Pre rohové uzly, ktoré sú z plastu sú upevnené zváraním, ak sú hliníkové, sú upevnené s rohovými elementmi. Bez výraznejších posíl môžu byť inštalované do výšky 2,4 metra.

Bočné steny obvodového plášťa majú aj statickú úlohu. V uzlových bodoch je umiestnené hrubšie hliníkové
spojovacie zariadenie. Nosná konštrukcia sa nachádza na vnútornej strane skla a z vonkajšej strany je hliníkový upínací profil. Medzi vnútorným statistickým držiakom a vonkajším prítlačným kovolistom je umiestnený plastiský vysoký pripoj beztepelného mosta, takže sú lepšie hodnoty tepelnej izolácie ako napr.: pri systéme menšieho plastového mólu s hliníkovým systémom bočných stien.

télikert, előtető, műanyag ablak, tolóajtó, teraszbeépítés, télikertek, télikert építés, medence és uszoda fedés, télikert kialakítása, szédszedhető télikert, homlokzat beépítés, bevilágítók, üveg függöny, télikert tervezés, mobiltélikert, télikert kialakítása

Piaté Obdobie - Jar počas zimy! | Výroba a montáž zimných záhrad

Prevádzkovateľ Ötödik Évszak Kft., vlastnícke práva vyhradené, bez písomnej žiadosti použiť zakázané.